Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok enni rendesen?

Miért nem tudok enni rendesen?

Figyelt kérdés
Amikor eszek akkor olyan megerőltető az egész. Ritkán öklendezem ha le akarom nyelni a kaját. Gondoltam hogy biztosan a stressztől lehet vagy gyomorsav. Bevettem egy gyógyszert illetve relaxáltam. Attól reggel jobban tudtam enni. Levest is megbírtam enni. De más kajára nem bírok rá nézni. A vacsorát is alig bírtam megenni. Meg se ettem mert öklendeztem egyet. Nincs étvágyam. A wc-zéssel nincsen gondom.
2018. okt. 9. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Keveset tudunk Rólad, hogy tippelni tudjunk...

Mióta van így? Csak ma, vagy két napja, egy hete? Vagy általában mindig? Évek óta?

Ha csak most van, és hirtelen kezdődött, akkor lehet vírus fertőzés. Ha évek óta, akkor stressz...

Ha pár hete, akkor valami olyasmi, amit érdemes mihamarabb kivizsgáltatni egy gasztroenterológussal. Nehogy valami daganat legyen a háttérben!

De akármi is, utána kell nézni. Lehet, hogy "csak" stressz, ha Te is arra tippelsz. De azt is kezelni kell!

Jobbulást!

2018. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat idegeskedsz akkor azért van.

Én is olyan vagyok ha ideges vagyok nem bírok enni minden falatot öklendezve eszek. Nyugodj meg,erőltesd magadba az etelt és egy idő után visszaszoksz a rendes étkezésre. Én most ott tartok hogy eszem 1 nap 3x de kb egy marék etelt . Majd jövőhéten talán rendes adagot fogok bírni enni:D

2018. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Stresszes vagyok. Nem tudom hogy mi miatt de szerintem amiatt mert rengeteg trauma ért.
2018. okt. 9. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!