Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikortól százalékolnak le?

Mikortól százalékolnak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, és jelenleg terhes!

Gyermekkorom óta gerincferdüléssel küzdök.

S alakú a gerincem, és egyre jobban fáj a derekammal együtt.

2 óránál tovább az állás és a séta nem megy, mert nagyon erős szúrásokat érzek és utána az ülés is fél óráig égető érzés a hátamnak!

Még a terhességem elején vagyok és már most nagyon megvisel a súlyfelesleg.. Hátha még nagy lesz a pocim.. Így kaphatok valamit?


2018. okt. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Leszázalékolást biztosan nem. Főleg mivel lehetne javítani az állapotodon. Ha volt munkaviszonyod akkor persze járnak bizonyos juttatások.
2018. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

EZ egyáltalán nem végleges, rehabilitáció segit rajta.

De az is ellent mond hogy sok a súlyfelesleged, ezen is lehet segiteni.

2018. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt ne a leszázalékoláson gondolkodj. Ha a terhességet a gerincferdülésed miatt nehezen viseled, biztosan felvesznek a terhesség teljes idejére táppénzre. Azonban a korodból ítélve nem lehet valami sok munkaviszonyod, lehet, hogy a táppénzed nagyon kevés lesz. Ha már a terhesség elején súlyfelesleged van, az nagy baj. Óvakodj a terhesség elején szokásos nassolástól.
2018. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beteg gerinccel vállaltál be terhességet, és az első kérdésed, hogy mit kapsz? Érdekes gondolkodás...
2018. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam utolsó, meg azon hogy tuti nincs semmiféle munkaviszonya.
2018. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tervezett baba volt kedves utolsó előtti! De ha már így alakult szoba se jött hogy emiatt esetleg ne vállalnám...

Mert akkor soha nem lenne gyerekem..

Jártam már gyógytornára is de már annyira S alakú hogy soha nem lesz egyenes gerincem csak műtéttel esetleg mondták is..

járásom is furcsa elég sokan megjegyezték, de hát emiatt van....

2018. okt. 12. 21:12
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt a dokiktól kérdezd meg, de ha tudsz dolgozni, akkor ne százalékoltasd le magad.
2018. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!