Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légzés funkcióban a mmef és a...

Légzés funkcióban a mmef és a mef funkció alacsony!?

Figyelt kérdés

Fvc pred: 3.76 actl: 4.69

Pef pred: 7.21 actl: 7.18

MMef pred: 4.08 actl:2.30

mef 75 pred: 6.27 actl: 4.82

Mef 50 pred: 4.55 actl: 2.49

Mef 25 pred: 2.18 actl: 1.17

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy az orvos reflux betegséget állapitott meg és azt mondta a kis hörgöim össze vannak szűkülve. Kaptam egy pulmotranert amit használnom kell. A kérdésem az lenne hogy a kis hörgők helyre jöhetnek? Nagyon zavaróan sokat köhögök ez volt a panasz azt gondoltam hogy vissza jött az asztmám, de az orvos azt mondta nem az. 2 hónapja is voltam orvosnál ott is volt légzés funkció vizsgálat és ott állapította meg a másik orvos hogy az asztmám már megszünt. Összehasonlítottam a mostanit és a 2 hónappal ezelötti légzés funkciót és ott sem volt sokkal jobb a kis hörgők eredménye. Van egy 2017-es légzés funkcióm is és azon sem volt jobb az eredmény. Szóval kicsit meg vagyok ilyedve hogy rendbe jöhetnek a kis hörgők és megszünhet a köhögés. Úgy köhögök mint egy dohányos és soha életemben nem dohányoztam. Kérem valaki írja le nekem hogy ez helyre jöhet? Mennyi idő ill. mire kell oda figyelnem? Igaz hogy ez népbetegség? Nagyon el vagyok keseredve ettöl a sok köhögéstől is! :(

27L


2018. okt. 13. 09:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!