Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás?

Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Faj a jobb oldalon alul már kb reggel óta. Úgy emlékszem a köldökomnel is fájt meg jobb oldalt is. De már egy jó ideje csak jobb oldalt fáj. Néha jobban néha kevésbé. Tegnap este hányingerem volt. Székletem volt az előbb nemrég. Emlekszem kb fel-1 éve is volt hasonló tünetem. De akkor kb elmúlt 2-3 max 4 nap alatt. Remélem most is el fog múlni.

2018. okt. 24. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább nézesd meg orvossal. Mert lehet az is azt meg nem kellene megvárni míg perforál mert az már nem vicces személyes tapasztalat.
2018. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt tényleg meg kell nézetni mindenképp. Pár éve begyulladt a vakbelem műteni akartak másnapra elmúlt a fájdalom egyáltalán nem volt semmi bajom legalább is úgy éreztem és egy hónapig így volt utánna kereken egy hónapra rá kiszakadt a vakbelem amibe majdnem bele is haltam és brutálisan fájt nem szabad halogatni tényleg akár az életedbe is kerülhet mindenképp menj orvoshoz vele
2018. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!