Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cérnagiliszta elleni gyógyszer...

Cérnagiliszta elleni gyógyszert a nőgyógyász is írhat fel?

Figyelt kérdés
Rutinvizsgálatra van időpontom a nőgyógyászomhoz a következő hétre, így hát gondoltam, ha már ott vagyok, akkor feliratok vele valami gyógyszert a cérnagilisztás betegségem ellen, már ha felírhatja ő is. Ezzel kapcsolatban szeretnék érdeklődni elsősorban olyanoktól, akiknek már írt fel a nőgyógyász Vermoxot.

2018. okt. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Persze. Meg rögtön írass gyógyszert a migrénedre, a magasvérnyomásodra meg a lábgombádra is...

Mi lenne, ha elmennél szépen a háziorvosodhoz?

2018. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:-DDDDDDD ez nagyon jólesett így péntek délután.
2018. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Giliszta ellen a gyógyszerész simán ad Vermoxot, vény nélkül is. A kutyusomnak simán adott
2018. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal vényköteles a Vermox. De utolsó, te legalább komolyan vetted a kérdést és értelmesen válaszoltál, amiért rendkívül hálás vagyok. Második, az én péntekem tudod mikor lett volna felettébb kellemes? Ha a magadhoz hasonló intelligenciában szegény embereket elkerülöm messziről, de hát sajnos nem teljesülhetnek mindig a vágyaink. Hmm első válaszoló, ilyen szellemes poént tudod hol olvastam korábban? Az ultraszarviccek.hu-n.
2018. okt. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!