Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S! Hogy kezeljem, hogy...

S. O. S! Hogy kezeljem, hogy minél előbb eltűnjön? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 26. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Uu aztarohadtelet


Holnap legyen az első dolgod egy ügyelet vagy akar egy magandoki

Mer ebből baj lesz

És látod ez nem múlik el csak úgy ehhez már tényleg!!! erős antibiotikum kell!!

Semmi gyógynövény hulyeseg, semmi szopogatos szrsag

2018. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez egyre rosszabb lesz


Én pl egy kiütéssel voltam így régen, meg most is kezd ki újulni.

Minden szrral kentem, rengeteg penz..

Aztán mikor nem múlott el visszamentem (magandokihoz) felírt egy erősebb antibiotikumot nagyobb dózisban és egyből eltűnt minden gyönyörű lett az arcom.

Csak példának hoztam fel. Hogy egy ilyen esetben már igenis KELL!

2018. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Most értem haza. Vissza mentem a dokihoz, hátha kitisztult a feje, aznap biztos szar napja volt...Aha, nem! Azt mondta: ,,Látom, már kutya baja!” (Megsúgom, 39,4fokos lázzal indultam el itthonról) Nos, picit begurultam, és mondhatni sírva könyörögtem antibiotikumért. Alig-alig akarta felírni. Azthiszem ideje orvosváltásnak👩‍⚕️
2018. okt. 27. 10:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen hogy kb az összes ilyen nyomorult


Hidd el egyforma az összes !!


Miénket úgy képzeld el hogy

El akartam menni tappenzre mert migrenem volt és hanytam, úgy nem mentem el dolgozni, na hát felhivtam őket hogy akkor oda mennek

Elkezdik ne menjek mert fejfájással nemfog ki írni tappenzre, holott régebben is ki írtak

Na hat majdnem bszartam mer szabim már nem volt arra az időszakra, halisten a főnök normális volt és kaptam fizetetlent

Hozza teszem egy évbe ha 2x!! megyek tappenzre...


Utána, anyukám torka fajt, ő sose megy el tappenzre !! hanem elment hogy kérjen antibiotikumot, szegény már régóta szenvedett végül elment gyógyszerért

És neki is azt mondtak hogy nem, mer csak egy kicsit piros

Max ki irjak tappenzre szopogatos szr cukorkakat ajánlottak neki.. de mondta hogy nemkell a tappenz neki egy normális gyógyszert kellett volna hogy végre helyre jöjjön

És ezért kert szabit feleslegesen


Utána apukám SOHA !! nem megy szinte orvoshoz, de múltkor eltört a bordája és annyira fajt neki hogy megkérte írjon fel neki flektor

Azt se irt fel neki


Mégis minek fizetjük ezt a rohadt tb-t

Se tappenzre nem írtak ki engem

Anyueknak gyógyszert se írtak fel.....PEDIG:

sose megyünk tappenzre szinte max én, meg alig járunk hozzájuk max ha már tényleg gaz van, mindenféle hülyeség miatt nem járunk oda úgy mint más...


Szóval nem csak a te dokid ilyen szemet f.asz...

Nem érdemlik meg ezek a minimálbért se

Azt hiszik az ember helyre jön ezektől a szopogatos szroktol?

Sose jottem helyre én se pedig mennyit vettünk..


Azóta mi a helyzet? Gondolom alakul a torkod màr.

2018. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Elsejére már jól voltam. Alig-alig fájt, szinte nem is látszott semmi. De aztán 3.-án eszmeletlenul elkezdett megint fájni, pedig végig szedtem az antiboitikumot, mindent csináltam. Most megint szenvedek, dokihoz viszont nem akarok vissza menni. Másrészt pedig nem szeretnék lemaradni a gimiben, 11.-én negyedéves bizonyitvány, addig javítanom kellene picit. Holnap (hetfő) vizsgázni megyek, ezert kihagyom a sulit, probálok pihengetni, amikor csak tudok. Egész ősziszünetben bereg voltam, és feküdtem. Borzaszto
2018. nov. 4. 15:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Jól elkapott téged akkor

Nemtudom mi okozhatja hogy kezd újra fájni stb

Ha megint ez lesz, érdemes lenne elmenned egy jobb orvoshoz, mer akkor ez marad egy ördögi kor:/

2018. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!