Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájhat a mellkasom?

Miért fájhat a mellkasom?

Figyelt kérdés
Pár napja a mellkasom felső jobb oldala fáj, és mivel külföldön vagyok jelenleg nem tudok orvoshoz menni. Ha állok vagy ülök egyenes háttal akkor nem igazán fáj csak kicsit ha levegőt veszek. Viszont ha fekszek akkor mindenhogy fáj főleg ha a jobb oldalamra próbálok fordulni. Nem birok tüsszenteni egyáltalán és a levegő vétel is fájdalmas. Nem ütöttem meg magam és ha nyomkodom azt a területet akkor se fáj igazán. Előre is köszi a válaszokat.
2018. nov. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg becsípődött egy ideg. Próbálj meg gerinc gyakorlatokat végezni és ha tudsz akkor szerezz izomlazító gyógyszert
2018. nov. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Igazabol en is gondoltam erre, mert azt tudni kell, hogy az utobbi idoben tobbszor voltam beteg, meg a migren miatt is rengeteget pihenek igy voltak napok akikor konkretan max a legszuksegesebb dolgok miatt keltem ki az agybol es gondolom nem tesz jot a folyamatos fekves.
2018. nov. 20. 13:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es azt is tudni kell, hogy amugy hanyagtartasom van, gerincferdulesem, ha esetleg ez is hatassal van a dologra.
2018. nov. 20. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van. Viszont ha a fájdalom légszomjal is társul azonnal hívjd a mentőt
2018. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!