Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma este ilyen féreg félét...

Ma este ilyen féreg félét találtam nálunk. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, ebből az egy mondatból nem derül ki túl sok minden...

Hol találtátok, hogy nézett ki?

2018. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2018. nov. 26. 21:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamiért nem sikerült az előbb. A kép sajnos nem lett túl jó. Rózsaszinű volt, cérna vékony és sok lába
2018. nov. 26. 21:45
 4/13 A kérdező kommentje:
A fagyasztó ládáját és a mosógép adagolóját domestozoztam és rá pár órára találtam a kádban. Nincsenek állataink. Ötlet valakinek mi lehet ez?
2018. nov. 26. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább lehet valaminek a lárvája, nem? Esetleg ezüstös pikkelyke? Keress rá, hátha, kép alapján a minősége miatt nem mondható meg. Ha undi és sok hosszú lába volt, akkor pókszázlábú.
2018. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az. Az egész fagyasztóláda tartalmát kidobjam? De ha a húson volt, akkor ott meg kellett volna fagynia, nem?
2018. nov. 26. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
mozgott, vagy élettelen volt? Ha mozgott, akkor nem a fagyasztott termékekből származott.
2018. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, abban nem lennék olyan biztos, hogy a fagyasztott húsban nem marad életben semmi. Anyukám egyszer fagyasztott csirkecombot vett egy Coop üzletben, 5 perc alatt hazaért vele és hibátlan, bontatlan csomagolásban a fagyasztóba tette. Este a szemem láttára olvasztotta ki és tette be a sütőbe, ahol szépen átsült maga a hús. A vacsoránál lehúztam a bőrét és egy jól megtermett légylárva mászkált alatta vidáman. :D Esélytelen, hogy a kiolvasztás alatt köpte volna be egy légy, 2-3 óra alatt nem fejlődnek ki nyüvek a petéből, és főként nem nőnek meg ekkorára. Tehát az üzemben fertőződött meg és valami csoda folytán a lárva túlélte a fagyasztást, de még a sütést is. A boltban reklamáltunk és kiderült, hogy az ottani többi hús is mind kukacos volt. Akkor utána olvastam, és kiderült, hogy a fagyasztás nem öli meg a légypetéket, csak megállítja a fejlődésüket. Amint kiolvasztod a húst, folytatódik a folyamat.


De ha a kérdező lábakat lát, akkor az biztosan nem féreg. :D

2018. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: az teljesen kizárt, hogy a FRISSEN SÜLT csirkecombban a bör alatt ÉLÖ légylárva mászkáljon - ugyanis amilyen höfpkpn a csirke megsül, ott a légylárva is.
2018. nov. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mozgott 😕😕
2018. nov. 27. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!