Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Férre nyeltem a rágót. Megfull...

Férre nyeltem a rágót. Megfulladhatok?

Figyelt kérdés
Lehet furcsán hangzik hogy azt kérdem hogy megfulladthatok e. De még mindig érzem hogy ott van nem tudom felköhögni és félek hogy olyan helyre "csúszik" hogy elzárja a légutakat és nem fogok levegőt kapni. Ilyenkor mit lehet tenni? Nagyon félek. (Kicsi rágó volt. az autóba voltam és egy bukkanón mentünk keresztül és akkor történt,)

2018. nov. 30. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak érzetre maradt ott, valójában leért. Én gyógyszerrel jártam hasonlóan, mikor hirtelen nyeltem le, egész nap vedeltem a vizet, hogy menjen már le végre. :)

Igyál sokat, ha van rá lehetőséged, egyél is valamit, vagy legalább rágcsálj, szépen lassan el fog múlni ez az érzés.

2018. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ès ha köhögöm. Feljön valameddig és nehezen kapok levegőt. Ijedtemben nyelem vissza. Hogy tüntessem el?
2018. nov. 30. 09:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak érzetre maradt ott sajnos .
2018. nov. 30. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Fogadok, hogy te egy 7 éves sírós nyivákolós kisfiú vagy, olyan mama kedvence. Ha valami lenne ott a torkodban, már rég visszaköhögted volna.

(Kicsi rágó volt. az autóba voltam és egy bukkanón mentünk keresztül és akkor történt,) Jesszusom, ekkora marhaságot. Még el is képzeled, hogy történt.

2018. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha felköhököd és ijedtedben vissza nyeled akkor annak már a gyomrodba kell lennie. Vagy vissza szívod vagy hogy hogy csinálod? :D

Ha most is ott lenne ugen csak nehezen kapnál levegőt és az is piszokul fájna.

2018. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban ott van és nem kell csúfolkodni mert nagyon rossz érzés se le se fel nem megy. Gondoltam valami tanácsot kapok de csak lenéző válaszok érkeznek
2018. nov. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!