Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rágoztam és véletlenül félre...

Rágoztam és véletlenül félre nyeltem. Azóta is úgy érzem mintha megakadott volna és nem megy le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok egyből orvoshoz fordulni mert azt mondták lehet hogy csak a helyét érzem de viszont én tényleg azt érzem hogy ott van még mindig. Normálisan kapok levegőt is meg semmi bajom nincs de félek hogy ha este elalszom megfulladthatok . Lehetséges az hogy tényleg ott a rágó a nyelőcsőben ?

2018. nov. 30. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már délelőtt is megírtad. Azt tanácsolom, hogy egyél egy falat kenyeret, az majd leviszi. Vagy menj el doktorhoz, aki megtükröz. Ez kb egy méter hosszúságú műanyagrúd, amit a torkodon ledugnak, egészen végig, és végignézik a nyelőcsöved. A végén van olyan kis kampó, amivel mintát is lehet venni.
2018. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg fogok fulladni?
2018. nov. 30. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Igen, el ne aludj.
2018. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!