Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfog gyógyulni a párom vagy...

Megfog gyógyulni a párom vagy nem? 24n

Figyelt kérdés
Kiderült hogy rákos és már nem lehet megműteni. Az orvosokat hiába kérdezem nem mondanak semmit.
2018. dec. 5. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelmű, hogy NEM.
2018. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A realista válasz, hogy nem, de csodák mindig történhetnek, kívánom, hogy veletek is megtörtéjen!
2018. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Kezeléssel éveket élhet! Ennyi infóból amit leírtál lóf@@szt sem lehet mondani. Nem mindegy milyen stádiumú a daganat, lehet-e később, ha netán kisebb lesz, műtétre kész, nem mindegy hogyan reagál a kezelésre. Szóval nem minden fekete vagy fehér! Az első kommentelő meg a jelzőimre sem méltó!
2018. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Képzeld sajnos nekem is van beteg rokonom, aki műtét nélkül - kemo és sugárterápiát kapott - már hetedik éve él a daganatával. Köszöni ezeket az éveket a kezeléseknek, és az orvosoknak! Nem a sárkányfűveknek és a káricáló egybiteseknek!
2018. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Embertől és a betegség fajtájától függ hogy beválik e a kezelés vagy sem. Nem mindenki reagál rá jól.
2018. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező Remélem hallgat értelmes emberekre is a beteg, ha kezelést kap van remény. Ha nem kap nincs. Ilyen egyszerű!
2018. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Sok buta ember. Nekem onkologus baratom meselte ezeket hogy a kemo csak rovidit illetve ront az eletminosegen, de majd meglatja :)
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint a kerdes kamu. Most komolyan ha valakinek daganatos a parja vagy valakije azt mindenfele idegentol kerdezi hogy vajon meddig elhet? Ha az orvosok nem mondanak semmit akkor nem egy anonim oldalra kell fellepni hanem elvinni egy olyan helyre ahol torodnek a beteggel es nem csak a penzt nezik.
2018. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most hiába lettem én is lepontozva 0-ra nekem a családban is volt 3 daganatos beteg és semmit nem használt a kezelés. Keresztanyám azt mondta ha tehetné nem kezdett volna bele a kezelésekbe mert folyton rosszul volt tőle mindig szaladgálni kellett az ügyeletre stb. Hogy inkább élt volt jól egy évet mint szenvedve 2 évet. Úgy hogy köszönöm de én nem hiszek a kemoban sem a sugárban. Viszont tesóm pasijának az anyja meg felgyógyult.
2018. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
A kemo lutri. Akkor hat, ha pont eltalálják a daganat fajtáját és a szer kombinációt, ha bonyolultabb és összetettebb a dolog, akkor már 50-50%.Anyám így halt meg, a kemo szórta szét a daganat áttéteit.
2018. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!