Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg maradhatok? :/

Beteg maradhatok? :/

Figyelt kérdés

20/F


Máma 14:45 kor mostam a hajam, és megszárítottam, csináltam frizurát magamnak. Regalabb 2x. Biztos megszárítottam a hajam. 15:30 kor már indultam otthonról. 15:50 kor jött a vonat.


Beteg maradhatok netán? 😏 Eléggé hypochonder vagyok. 😏


2018. dec. 16. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

De jó neked, hogy így tudod percre pontosan mikor mostál hajat. Még én sem tudom nőként, és mindig próbálok vissza emlékezni hogy ha ekkor és ekkor mostam és ekkor és ekkor jön a busz, akkor megfázok-e. De sose tudom mikor mostam..

Na kérdésedre válaszolva, a személyes problémáimtól eltekintve...

Ha teljesen megszárítottad a hajad, akkor nincs gond, és mivel fiú vagy, gondolom nincs fenékig érő hajkoronád sem, nem kell aggódnod. Fél óra amúgy is sok, még a rövid haj száradásához is elég, hajszárítással meg főleg.

2018. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!