Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megijedtem, ez bélféreg lehet?

Megijedtem, ez bélféreg lehet?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be tegnap este a Sperti aranyérkúrámat, belső aranyerem volt, csak fájt. Azonban 2 napja viszket a vegbelnyilásom körül, de igazán csak akkor, ha megyek. Ma hajnalban pedig viszketésre ébredtem. Egyből internet, bélférgek topicok. Azonban nem eszem húst, nincs háziállatom, nem tudom, hogy kerülhetett belém féreg, ha az egyáltalán. Reggel megvizsgáltam a székletem, nem volt benne semmi, pedig vagy 5 percig néztem, meg meg is piszkáltam. Köszi a válaszokat.
2018. dec. 20. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
De hajnalban kb. 3-5 perc alatt magától elmúlt a viszketés.
2018. dec. 20. 16:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a viszketés az aranyér miatt van.
2018. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyám kolleganője is ezt mondta, ő expert aranyérben :D csak az internet befosatott, miután visszaaludtam azt álmodtam, hogy mindenemből hullik a féreg :D
2018. dec. 20. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad neten keresni a diagnózist. :D
2018. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálad a pont! Ezt mindig megfogadom... nem sokszor vált be eddig :D
2018. dec. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!