Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat ez a fejfájás?

Mire utalhat ez a fejfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudni kell rólam, hogy soha életemben nem voltam fejfájós, ha fájt is valaha a fejem, max 10 percig, mert nem ittam eleget vagy nem volt elég levegő vagy hasonló okok miatt.

Most viszont már 2 hete folyamatosan, mindennap fáj a fejem. Leginkább az orrom és a homlokom közötti területen fáj, meg a szemöldököm vonalában. Kisugárzik a homlokom felé is, de igazándiból nem ott fáj, hanem lejjebb.

Ha előre dőlök akkor még rosszabb, és néha (ha nem veszek be fájdalomcsillapítót) akkor 10-es skálán 10-es is lehet a fájdalom :(


Eleinte arra gyanakodtam hogy nem aludtam ki magam rendesen, mert előtte való héten nagyon keveset aludtam. De aztán mikor már rendesen aludtam, akkor is fájt, szóval elmentem orvoshoz.

Ő azt mondta homloküreggyulladás, és adott rá ilyen orrspray-t. Használtam többször is de nem lett jobb...


Ezen kívül, ez nem tudom hogy ide tartozik-e, de szerdán kellett volna megjönnie a menstruációmnak és még mindig semmi, pedig már vasárnap van. Nekem ritkán szokott késni. Előfordul, de max 2-3 nap késés a normális nálam.

Terhes nem vagyok, 3 hónapja szakítottam a párommal, előtte már hónapok óta nem feküdtünk le.


Vajon mi lehet a probléma? :/


22/N


2018. dec. 23. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez töbféle okból lehet. Kezdve a nyakcsigolyáktól, a szervezet dehidráltságán, rossz oxigénellátásán túl, a stresszig mindenmi lehet. Érdemes lenne kivizsgálni, mert a dilibogyók szedése nem megoldás. Csak ront a helyzeten.
2018. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a melegfrontos időben lehet egyszerű frontérzékenység. Minden fejfájásra be kell venni a megfelelő fájdalomcsillapító gyógyszert, mert a keringési rendellenesség kiterjedhet más agyi területekre is. Persze nem kizárt a melléküreg gyulladás, de annak egyéb jelei is vannak. Vírusfertőzés is okozhat ilyen tüneteket. Remélhetőleg a vérnyomást az orvos megmérte.
2018. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Magas volt a vèrnyomàsom de nekem alapvetően mindig magasabb a kelleténèl, szòval nem tudom hogy ez a fejfájás most hogy jött..

Ès màr 2 hete tart...

2018. dec. 24. 03:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el mielőbb a fül-orr-gégészetre. Egy homloküreg-gyulladás komoly dolog, a spray nem mindig elég.

Addig is gőzölj naponta 3x5-10 percig 10%-os sós vízzel (a tengeri só a legjobb, ha van otthon), vagy kamillával. Vagy melegítsd az érintett területeket infralámpával, ha van otthon. Mentolos vagy hasonló illóolajat is szagolgathatsz pluszban, vagy párologtathatsz a szobádban.

Ha van otthon ACC, igyál azt is, segít feloldani a letapadt váladékot.

2018. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!