Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki semmit nem bír lenyelni...

Aki semmit nem bír lenyelni de még a folyadékot se az meddig marad életben?

Figyelt kérdés
Nem bírok egyáltalán semmit lenyelni .
2018. dec. 25. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor fogod magad, elmégy orvoshoz
2018. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nyálad le tudod nyelni??? Akkor a folyadékot is.

Nem kell a hiszti!

2018. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha beviszik kórházba és infúzióra kötik, akkor elég sokáig.

Amúgy valahány nap, változó, hogy 1 alatt (ez ilyen száraz kánikulában futás szint), a normális néhány nap vagy akár tizensok nap.


Ha nem vagy földrengés miatt elzárva mindentől vagy hasonlók, szabadon járhatsz, nyilván elmész kórházba s nem várod meg, míg szomjan halsz, nem?

Ha ez mégse lenne opció, én legalább párás levegőben lennék, nem moccannék és megnedvesíteném a szám belsejét. De ez így nem tartható sokáig...

2018. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél célba egy kórházat, ott a sürgősségin jelentkezz be. Ott majd intézkednek, hogy infúzióra kössenek, és megvizsgálják, miért nem tudsz nyelni. Boldog karácsonyt!
2018. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Irány a gégészet, minél hamarabb elkezded az antibiotikumot annál gyorsabban és komplikációk nélkül gyógyulsz meg. Én anno sajnos csak háziorvoshoz mentem aki igaz felírt antibiotikumot de tabletta formájában és nem is valami erőset, aztán 3 nap múlva visszamentem mert semmit nem javult a dolog, nem tudtam enni/inni, nyálamat is inkább kiköptem egy tálba és persze alig aludtam... Utána injekciózva kaptam erősebb antibiotikumot 1 hétig és még az első tablettásat is utána be kellett szednem, összesen 3 hétig beteg voltam és utána is sokáig érzékeny volt a torkom.

Később egy magántanítványom mondta (aki nővérként dolgozott a gégészeten) , hogy ezzel be kellett volna feküdni a korházba infúzióra és nem szenvedtem volna ilyen sokáig.

2018. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!