Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet gyakori (1-2...

Mitől lehet gyakori (1-2 hetente) bal oldali borda alatti fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb július óta előjött nálam egy elég erős tompa fájdalom a bal oldalamban, a bordáim alatt. Kb 1-2 óráig áll fenn a fájdalom, majd elmúlik, akár hetekre vagy hónapokra is. Október novemberben alig, decemberben viszont rengetegszer előjött, ugyan úgy egy-két óra alatt elmúlt, viszont elég nagy a fájdalom ilyenkor. Sok folyadékot iszom, vékony testfelépítésű vagyok. Novemberi laborvizsgálat nem mutatott ki vizeletben kórra utaló jeleket, csupán a vörösvérsejt és az MCHC-ben jelent meg 1% többletes eltérés.

2018. dec. 29. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasi vagy háttájékon? Hátnál az lehet idegbecsípődés, viszont ha elöl/ oldalt érzed ott a lép van. azt vizsgálták már? Ultrahang stb.
2018. dec. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább háti tájékra mondanám. Voltam alhasi ultrahangon, semmi eltérést nem találtak.
2018. dec. 29. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akkor valószínűleg ideg lehet( szerintem, de nem vagyok orvos)
2018. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldódott? Állítólag a túlzott kávéfogyasztás is ilyen tüneteket produkálhat.
2020. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!