Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amennyiben a neuropátiás...

Amennyiben a neuropátiás fájdalmamra szedett Tramadol tbl- t nem bírja tovább a gyomrom mit tudnak nekem kiírni helyette?

Figyelt kérdés

Egyedül a Tramadol segít, a nonsteroidok legerősebbjei sem érnek semmit.

El vagyok nagyon keseredve, fiatal vagyok még 43 évesen ehhez, még sokáig szeretnék dolgozni és programokat csinálni a gyerekeimmel.


2018. dec. 31. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen cuccokhoz szoktak gyomorvédő tablettát is felírni. Kaptál olyat?
2018. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hozzá gyomorvédőt, szó sem esett róla sehol, sem a háziorvosnál, sem az idegsebésznél, sem a reumatológián, sehol. Csak felírták a gyógyszert és kész.
2018. dec. 31. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérjél. Én tramadolhoz kaptam, és nem volt vele gondom, bár az is igaz, hogy nem szedtem túl sokáig. Hátha bejön neked is.
2018. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: mennyi Tramadolt szedsz naponta?

Én is azt kaptam, csak azért kérdem. A gyomorvédőt nekem sem említették...

2018. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbálok a lehető legkevesebbet szedni belőle,ma 75 mg- t szedtem be belőle.

Van olyan, hogy a maximális adag mellett is a falat kaparom.

2018. dec. 31. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
A Tramadolor szedése okozza ezt a fájdalmat, vagy a betegség? Kicsit keverem. Én kórházban kaptam, és ott napi 4 et adtak. Itthon napi 1 db ot veszek be maximum, és most fáj a gyomrom. Lehet a tramadolortól? ( nem iszok, nem dohányzok, nem falok...)
2018. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fájdalom sajnos állandóan fenáll hónapok óta, ha nem csinálok semmit csak fekszem akkoris érzem ezt az erős idegi fájdalmat, ezért kezdtem szedni a Tramadolt.
2018. dec. 31. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
A tramadol erõs drog. Én most voltam elvonón, annyira rászoktam. De a gyomrodat nem bántja éh gyomorra is bevehetõ
2019. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

érdeklődnék,hogy van? én teljesen átérzem a problémáját 25 éves vagyok,5 éve van neuropátiás fájdalmam,megörülök alegszebb éveim mennek el.... és éhen halok mert nem tudok dolgozni nem támogat senki és 0 ftot kapok az államtól.mivel tanultam és ugye addig nem vlt állásom csak diákmunka...ugyh még munak nélkülire se tudok menni...


amugy neuropátiás fájdalmakra még pszichiátriai szereket is szoktak adni. teperin.tegretol stb de én azt elutasitom. mert hízlal stb. :( nemtudom milye fáj amugy? Van lehetőség vgyis fel szokott merülni olyan kezelési lehetőség,hogy lidocainos injekciózás. idegblokád.... vannak fájdalom ambulanciák az országban! a google kiadja hol. budapesten országos onkologiai intézet. dél pesti. meg talán az országos neurologiai klinika vgy mi a turó. én 2 helyen vltm. egyikhelyre még járok.hát ha az ember megakar gyógyulni akkor a kezelö orvosához keressen lassan egy pszichologust is,mert h emberségből -2-esek az ottani orvosok!!! de inkabbe rröl nem írnék többet! szóval ne adja fel. nekem hatasos vlt egy kezeles de vmiert azt mondta a doki h többet nem vegzi el rajtam azt akezelest pedig ugye vegre ez kezdett hatni most ujra nagyone rös fajdalmaim vannak,de nem kapom meg a megfelelö kezelest igy itt allok en is h most akkor megis mivan nem akarok igy maradni. :( na meg vmi home office is jo lenne. vgy bmi munka.... :( de nincs. :( én mennek csinalnam de nemtudom a fajdalomtol.

2019. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!