Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan gyógyulhattam meg...

Hogyan gyógyulhattam meg magamtól az akut vesegyulladásból?

Figyelt kérdés

[link]


Igen, utólag vérvétel megállapította, de akkor már javultak a vesefunkciók...


Hetek rosszul voltam, hánytam, az utcán is, fáradt voltam, de nem tudtam aludni, megmagyarázhatatlan gyengeség, a lz utolsó hetekben homályosan láttam, kettős látásom lett, majd tudatzavar, zavarodottsag és. 41.fokos láz... Derékfájdalom, plusz a szív is szúrt folyamatosan



Akkor kerültem orvoshoz amikor már jobban lettem.


Azt írják magától gyógyul, de akkor én úgymond szerencsés vagyok...


2019. jan. 5. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az emberi test csodákra képes(ha hagyják)
2019. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy a kisgyerekekre van veszellyel es hogy nekik meg transzplantacio is szobajohet ha olyan sulyos, vagy kezeles mert ok nem gyogyulnak ki maguktol, a felnottek kiszoktak.
2019. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Állítólag nekem is nagyon súlyos vt ez a kettős látás, és teljes tudatzavar.


Rá aszem egyhétre vettek vért, ott még látszott a rossz vesefunkció, de ennyi, magamtól lettem jobban, előtte nem szedtem semmilyen gyógyszert.

2019. jan. 5. 19:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Jo akkor orulj neki. A felnottek kigyogyulnak szerencsere a kicsikre van veszellyel inkabb
2019. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, az biztos... :(
2019. jan. 5. 19:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy? Ahogy régen a tüdőgyulladásból, amikor még nem volt antibiotikum. Nem egy nagy csoda, ne képzeld!
2019. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd ha kezelés nélkül meggyógyulsz és túl is élsz még 10 évet egy áttétes vastagbélrákból, akkor lehetne kérdezgetni hogyan is gyógyulhattál meg!
2019. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rák nem ugyanaz a tészta, abból nincs visszaút kezelés nélkül, ez nem ide való példa...
2019. jan. 5. 19:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne idevaló? Az lenne a csoda, ha rákból gyógyulnál meg!


Amúgy kevered a szezont a fäszommal, a vesegyulladás mióta egyenlő a veseelégtelenséggel?????????


Nézzél már utána miről hazudozol itt hónapok óta!!!

2019. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem írt senki csodáról, a rákból meg nem gyógyul meg senki kezelés nélkül...


Nem írtam rosszul: latinul nephritis


Számos kétoldali vesebetegség fordul elő, ezek egyike a vesegyulladás, amely lehet akut (heveny) és a krónikus (idült).

2019. jan. 5. 20:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!