Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas hólyagos sebek a...

Fájdalmas hólyagos sebek a kezemen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve kezdődött az egész. A jobb kezemen megjelentek ilyen kis hólyagos, gennyes sebek. Rengeteg helyen jártam már vele, bőrgyógyásztól kezdve góckutatásig mindenhol voltam. A mandulámra gyanakodtak, hogy biztos attól van a gyulladás a kezemen, megműtöttek nyáron, a mandulámmal (már csak a helyével)azóta nincs gond, de azt már amúgy is meg kellett műteni, sokszor fájt. De a kezem az örök rejtély, az egyik orvos sza**k a fejemre, a másik meg csodálkozik hogy vajon mi lehet ez... Magyar egészségügy...:( Van hogy kéthetente kijön a kezemen ez a valami, van hogy egy hónap szünet és utána.. Sokszor belenyilal a kezembe ilyen fájdalom mélyre, már nagyon ideges vagyok mert ez az írásban is korlátoz engem, és hamarosan érettségi. Allergián is gondolkoztam, de nem tudom semmihez se kötni. Van valaki hasonló helyzetben? Vagy esetleg tipp hogy mi lehet ez? Én már nagyon tanácstalan vagyok. Privát üzenetet is küldhettek, ha esetleg volt személyes tapasztalat, vagy tudnátok segíteni nekem. Előre is köszönöm. :))

2019. jan. 5. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudnál képet küldeni? Nekem van ötletem, hogy mi lehet, de látni kéne.
2019. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekcémára nem gyanakodtak? Anyukámnak véres sebes volt a keze tőle,cérnakesztyű volt rajta a munkahelyen is emiatt.
2019. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ekcéma vagy pikkelysömör esetleg? Egyik sem fertőző!!!
2019. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem pikkelysömör, de nem is úgy néz ki. :/ nem tudom, de megint kijött és fáj, de elképzelésem sincs már hova/milyen orvoshoz tudnék fordulni ezzel.
2019. febr. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!