Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most ha el megyek műtétre...

Most ha el megyek műtétre megint vissza fog nőni?

Figyelt kérdés
már 3 szor megyek orrpolip műtétre de már elegem van belőle állandóan fáj tőle a fejem és meg műtik utána évek után megint vissza jön valakinek volt már valami amitől nem jöttek vissza ?
2019. jan. 7. 14:39
1 2
 1/15 Alain Delon ***** válasza:
Mi a kiváltója? Allergia? Azt kellene kezelni.
2019. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen allergiás vagyok de soha nem derítették ki hogy mire vagyok az csak gyógyszereket szedek asztma ellen .
2019. jan. 7. 15:55
 3/15 Alain Delon ***** válasza:
Akkor el kellene menned allergológiai vizsgálatra. Engem élből oda küldtek, mikor múlni nem akaró orrdugulással elmentem a háziorvoshoz. Ki is derült a parlagfű- és fűfélék allergiám, amit amúgy is tudtam, de azt az orvos bemondásos alapon nem tudja beírni. Kérjél egy ilyen vizsgálatot.
2019. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alain Delon ***** válasza:
Ja! Szteroid orrspray-t nem fújsz? Kéne orrpolipra.
2019. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már elég nagyok a orr polipjaim nem hiszem hogy használna . alergológushoz járok ő állította be a gyógyszereim .
2019. jan. 7. 18:08
 6/15 Alain Delon ***** válasza:
Én már az első fújás után javulást éreztem mikor elkezdtem használni.
2019. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Alain Delon ***** válasza:
Kérdezz rá az immunterápiára az allergológusnál.
2019. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mi volt a orrspraynak amit használtál ?
2019. jan. 7. 20:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Orr spray neve'
2019. jan. 7. 20:52
 10/15 Alain Delon ***** válasza:
A háziorvos először a Mometasone-t írta fel, utána a fül-orr-gégész tanácsára átálltam a Dymista-ra. Én a Mometasone-t jobbnak éreztem, és most egy másik kezelés miatt arra kellett visszaállnom és dupla adagban kell használnom. A teljes orrdugulástól a normálisan szelelő orrig jutottam. Még a Flixonase-ről olvastam jót. Szóval van miből válogatni. Túlzásnak gondoltam, ami a betegtájékoztatóban van, hogy már az első használat után javulás lehetséges, de tényleg úgy volt. Plusz mellé ment az allergiagyógyszer. Először a Lordestin, utána a Lendin.
2019. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!