Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap megyek vérvételre. És...

Szlakai kérdése:

Holnap megyek vérvételre. És az a problémám, hogy nem tudom meginni a vizet. Egyszerüen nem szeretem. Mégis azt kell innom hogy ne legyen sűrű a vérem. Azon gondolkoztam hogy ha lefacsarnék bele egy egész citromot nagy gond lenne e?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szomjas, nem muszáj inni... Attól még le tudják venni a vért. De ha mégis ezt tanácsolták, akkor egy kis citromot csavarhatsz bele, de mást ne.
2019. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Aztán majd összevissza szurkálják szegényt, ha nem iszik eleget és nem lesz meg a vénája könnyen... Fontos a bőséges folyadék fogyasztás vérvétel előtt. A saját érdeked is!
2019. jan. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima vizet igyál, egy pohárral legurítasz, ennyit el lehet viselni egyszer egy évben.
2019. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj pont vizet inni bármilyen más folyadék is megteszi, csak ne legyen benne alkohol, vagy például túl sok cukor...
2021. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál alkoholmentes sört. Én nem emlékszem, hogy valaha is azért ittam vizet, mert vérvételre mentem. Egyszerűen felkeltem és étkezés, ivás nélkül elmentem a vérvételre.
2022. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!