Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha vizes zokniban...

Mi történik ha vizes zokniban alszom az este?

Figyelt kérdés

Felfázok vagy náthás leszek vagy egyéb?

Ma este hajmosás után kimentem a teraszra 1.5 percre aztán be aztán megint 1.5 ki majd miután megszárítottam a hajam 4 percre ki. Lehetek ettől holnapra beteg? (Amúgy pucéran) csak mert elég nehéz hét áll előttem és gyengének érzem magam...

Kérlek segítsetek!


2019. jan. 13. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Elég sok eszed van


Igen lehetsz beteg

2019. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Mi köze ennek a zoknihoz? Én eleve zokni nélkül alszom, még szárazon sem hagyom magamon, nemhogy vizesen. Ha fázik a lábad, húzz fel másikat.
2019. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a vizes zoknival akar felfázni.

Igen kérdező, jól megfázhatsz, vese gyulladást, vagy egyéb húgyuti gyulladást is kaphatsz, a vizes hajas ötleteddel meg homlok- vagy arcüreg gyulladást is. Én nem kockáztatnék.

2019. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A vizes zoknisat láttam hogy azt írták
2019. jan. 13. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Önmagában a hideg nem okoz betegséget, csak ha komoly kihűlést eredményez, és/vagy betalál egy kórokozó.

De azt már az ovisok is tudják, hogy influenza szezon enyhe időben van, a hidegben elpusztul a vírus.


A vizes hajjal hidegben állás legfeljebb hajhullást okoz, meg korpásodást, mert a hajhagymáidnak ártasz. A vizes zokni meg átáztatja a matracot, ami ilyen időben penészes lesz.

Viszont remek módja az immunrendszer edzésének, hogy időnként egy kis hideg levegő is ér. Az oroszok is ezt csinálják, és nem veri le őket minden kósza nátha.


Ha beteg akarsz lenni, akkor rosszul csinálod.

2019. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez most mi? Suliból akarsz lógni, vagy munkahelyről?
2019. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Az ötösnek teljesen igaza van, ha rendben van az immunrendszered nem lesz semmi bajod vizes hajtól vagy zoknitól, sőt ha belemerülsz a jeges Balatonban akkor sem!


A betegségeket vírusok okozzák nem a hideg, meg a vizes bugyi, fogjátok már fel!

2019. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

"A betegségeket vírusok okozzák nem a hideg, meg a vizes bugyi, fogjátok már fel!"

Meg baktériumok, gombák, stb., és ezek többsége mindig jelen van bennünk, csak egy jól működő immunrendszer nem hagyja érvényesülni őket. Az immunrendszer viszont akkor tud elég jól védekezni ellenük, ha jó állapotban van.

"ha rendben van az immunrendszered nem lesz semmi bajod vizes hajtól vagy zoknitól, sőt ha belemerülsz a jeges Balatonban akkor sem!"

A jeges Balatonba merülés(?!) vagy a vizes zokniban alvás hogyan javítja az immunrendszert? Sehogy. Sőt. Aki kihűti a szervezetét bármelyik módszerrel, annak beindulnak a vírusai, tehát - ha nem is közvetlenül, de közvetetten - végülis attól lesz beteg, hogy vizes zokniban aludt, ill. hogy megmártózott a jeges Balatonban.

2019. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Én már megtanultam, hogy ha hajatmosok, utána nem mehetek sehova, hiába szárítom meg, mert MEGFÁZOK!
2019. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Aki kihűti a szervezetét bármelyik módszerrel, annak beindulnak a vírusai,"


Téged sem az eszedért szeretnek! Talán te tárolgatod az influenza/nátha vírusodat a szervezetedbe, aztán majd a vizes bugyitól beindul?!


Ne írj hülyeséget, inkább nézz utána hogyan terjednek a vírusok, baktériumok, okoska!!!

2019. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!