Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az elmúlt napokban beteg...

Ha az elmúlt napokban beteg voltam, bemenjek iskolába? (Több lent)

Figyelt kérdés
Csütörtökön reggel első óra után hazaküldtek, én meg rögtön elmentem orvoshoz. Orvosnál csak a hasam fájt ill. hőemelkedesem volt. Ezért csak Csüt-péntek írt ki. Hazaérve belázasodtam, este már 39,4 fokom volt. Péntek "csak" láz, aztán szombat hasmenés. Vasárnap már jobban voltam, de még náthás vagyok.

2019. jan. 14. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Pénteken volt hasmenesem, szombaton csak hoemelkedes
2019. jan. 14. 00:05
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne menj még be! Pihizz pár napot, én szerdáig várnék.
2019. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is maradj még 2-3 napot, így legyengülve nehogy visszaessél!
2019. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, hogy az orvos azt hiszi, hogy iskolakerülő vagyok.... De akkor majd reggel felhívom, hogy mi legyen. Köszi a gyors válaszokat! ♥️
2019. jan. 14. 00:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz járni menj, de azt hiszem én se tudnék többet iskolába menni főleg ennyit tanulni ha tovább tanulnék, szóval pár nap pihenés még rád fér szerintem megengedheted magadnak :D
2019. jan. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!