Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 fehér pötty van a mandulámon...

Zollot kérdése:

2 fehér pötty van a mandulámon torkom nem fáj nem köhögök nem száraz a torkom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
garatomon*
2019. jan. 15. 18:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Mandulakő. Nekem sajnos rendszeresen van, és bár fájdalmat nem okoz kellemetlen. Én ki szoktam szedegetni. Van egy ilyen kis fém pàlcàm aminek a végén egy kis hurok van és azzal. Nem szúr meg semmi igy ovatosan kipiszkàlom. Lehet majd meglepődsz mekkora, mert amit làtsz csak az a része ami kilóg a mandulàdból.
2019. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, mert műtét nélkül lehetetlen megszüntetni. Nekem már 20 éve van. Időnként ugyan lejön (néha magától is), de később újratermelődik. Mandulakőnek, vagy detritusnak hívják. Azért nem tudsz tőle megszabadulni, mert minden étkezés során valamennyi ételmaradék megakad a mandulában, ami aztán hétről-hétre gyűlik. Ha le tudod valamivel kaparni, utána feltétlenül szagold meg. Semmihez sem hasonlítható bűze van. Amúgy teljesen ártalmatlan, csak hát idegesítő... :)
2019. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia biztos hogy nem rák mert kezdem magam nagyon rosszul érezni magam miatta 2és fél éve rendszeresen dohányzom ma megyek házi orvoshoz
2019. jan. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!