Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akut hallásvesztésem volt bő...

Akut hallásvesztésem volt bő egy évvel ezelőtt,4-5 napig feküdtem a kórházban, infúzót kaptam (nootropil, szteroid, meg még nem tudom mit). A hallásom visszatért, rendben van. De néhány hónapra rá szédüléses panaszaim lettek. Lentebbiekre vélemény?

Figyelt kérdés
Ahogy fentebb is írtam, néhány hónappal (kb 3-4) az infúzó kúra után szédüléses panaszaim lettek. Lassan egy éve tart ez, szinte folyamatos szédülés, zsibadásszerű. Voltam már 3-4 orvosnál, agyi CT-n, szedtem 2-3 fajta gyógyszert, volt 3-4 vérvételem, jók az eredményeim, papíron egészséges vagyok, de nem nagyon javult az egész. 3-4 hónapig jártam gyógytornára, kisebb-nagyobb sikerrel néha jobban voltam. Egy-másfél hónapja nem járok tornára, mert szünet van, és azóta megint kicsit rosszabbul voltam. Kb 4-5 napja el kezdtem szedni napi 1 nootropilt és napi 1 betahistint. Azóta egész jól érzem magam, nem mondom, hogy 100%-osan de egész jól a korábbiakhoz képest. Bárkinek bármi ötlete, hogy mi lehet ez? 29 évesen elég gáz nootropilt szedni, gondolom ezzel egyetértetek. Meddig szedhetem egy huzamban? A két gyógyszert nem gáz egyszerre szedni? Háziorvos azt mondta, hogy nem.

#szédülés #fülprobléma #Nootropil #Betahistin #akut hallásvesztés #notropil #régóta tartó szédülés
2019. jan. 21. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem gaz szedni, ha segitenek!

Milyen jellegu szedulesed volt egyebkent? Jobban vagy azota?

2020. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!