Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér (valószínű külső...

Aranyér (valószínű külső arany erek) mit tegyek )?

Figyelt kérdés

(nem fáj,4 hónapja egyszer sem vérzett a kúpot használtam kb 3-4 hétig azóta nem de nem is volt gondom viszont tegnap ki jött valamiért székelés után ma néztem visszahúzódott elé szépen de érzem (nem fáj, nem viszket



4 hónapja voltam orvosnál mert székelésnél friss piros vérzés volt,fájni nem fájt,néha székelési inger volt,és éreztem hogy valami nincs rendben ott.


Szóval (mivel nem tudtam hová kell menni ezzel még házi orvosnál is csak 1 szer jártam) a sürgősségi osztályra mentem ott kivizsgáltak és azt monda az orvos hogy nem lesz gond annyit mondott van aranyeres kúp használjam és helyre jön. Viszont az ambuláns leletre rá írta hogy járó beteg seb szak rendelés külső arany erek miatt javasolt


2019. jan. 23. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt hetente kétszer tárgyalják a problémát. Háziorvosod van?
2019. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van voltam nála,tárgyalják kérdezők vagy orvos válaszol?
2019. jan. 23. 11:28
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
webbeteg oldalon írj, ott orvosok válaszolnak.
2019. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!