Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valami fertőzéses...

Ez lehet valami fertőzéses eredet következménye?

Figyelt kérdés
Négy éve kezdődött nem sokkal az első gyakorlat után (szoc gondozó). Mindig akkor volt rosszabb amikor megjött hatalmas fájdalmakkal de nem az a tipikus alhasi fájdalom, persze az is volt. Illetve gyomor fájdalom társult mellé. Volt hogy fel se tudtam kelni. Kétszer sürgősségi lett belőle, az első után volt egy vakbélműtét de ez semmit se segített. Ekkor súlyos gyulladást mutattak ki. Ja és a széklet állaga is megváltozott, lazább lett de még nem hasmenés úgy általában. Viszont mindig váltakozik, hol lazább, hol keményebb akár egy nap elteltével is. Ritkán de van vizes hasmenés is, általában napi egyszeri az is, de van hogy kimarad egy-egy nap. Kimutattak petefészek gyulladást is. A műtét után a gyulladás nem tűnt el ezért három hónap múlva ismét sürgősségi lett de egy másik helyen. A gyulladás mértéke alacsonyabb volt írtak fel gyógyszert és hazaengedtek. Ez megszüntette a gyulladást ami azóta se tért vissza, labor sose mutatta ki. Rosszullétek még voltak de már nem olyan intenzív. Ez történt 2015-ben. A ciklusom is eltolódott már az eleje óta. Tartott még 2016-ban is. Kevesebb rosszulléttel, a széklet gondok ugyanolyanok voltak. 2017-ben már nem voltak rosszullétek de a gyulladás helyére egy ciszta nőtt, azt kivették, vissza rövidült a ciklus. Rendbe jöttem viszont a széklet gondokat semmi se szüntette meg. Tavaly évvégén sigmabél gyulladást mutatott az ultrahang, amit eddig úgy konkrétan nem. Labor lelet negatív, nincs gyulladás az szerint. Mi a franc lehet ez. Gyomor tükrözés 2016-ban negatív volt. Vastagbélt nem vállaltam, de nagy szükség nem is volt rá. Háziorvos íratja velem december óta h miket eszek. Januárban megnézte, nem utal ételérzékenységre ez. Független az egész a kajától. Sose tudni mi mikor okoz vizes hasmenést (nem olyan gyakori amúgy se) illetve lazább székletet. Ha nem fogyasztok tejes dolgokat ugyanúgy fennáll, kipróbáltam már azt is. Ha fogyasztok nem lesz rosszabb. Nagy tejivászatot amúgy se csinálok. 2015-ös kezdetet egy megfázás előzte meg. Az elmúlt négy évben nem hagy nyugodni hogy a gyakorlat során összeszedtem valamit, okozhatta a gyulladást majd krónikussá vált. Lehetséges ez? Hogy lehet ebből kijönni?
2019. jan. 23. 12:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!