Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki úgy szed...

Van itt olyan, aki úgy szed glükozamint, hogy nem receptre írta neki az orvos?

Figyelt kérdés

Fájtak a térdeim, gondoltam porckopás, sajnos túl is vannak terhelve, meg az "örökségem" is.

Bejelentkeztem ortopédiára, de még hetek voltak hátra, így vettem a dm-ben saját márkás tablettát.

Az orvosnál volt röntgen, kiderült, hogy nincs nagy baj, csak a túlterhelés, próbáljam kímélni.

Azt gondoltam, ír ki egy olyan talpbetétet, ami tehermentesíti a térdet és a bokát. Ez alapból jól jöhet, problémák nélkül is.

De nem.

Ha nem kérdeztem, az orvos nem is beszélt hozzám.

Azt is én kérdeztem meg, hogy akkor a glükozaminnal mi legyen.

Hát szedjem nyugodtan, ha segít.

Kösz... de mennyit? És meddig? Örökké? Vagy 1 hónap szedés, utána majd akkor szedjem, ha megint fáj?

Nem is volt lehetőségem többet kérdezni, meg persze utólag jutottak ezek eszembe.

Jó lenne valami közelebbi infó, hogy hogyan és mikor kell szedni.



2019. jan. 26. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan szedik orvos nélkül

Neten ezt olvastam a szedéssel kapcsolatban:


"Szokásos napi adagja felnőtteknek kúraszerű alkalmazásban 1000-1500 mg. 3 hónapos kúra után 2 hónapos szünet tartása javasolt"

2019. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!