Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet viz mergezesem ha...

Lehet viz mergezesem ha megittam 2liter vihet 2ora allatt?

Figyelt kérdés
Laborra kellett mennem es nem kellett pisilnem igy megittam 2 liter folyadékot,most hanyingerem van szedulok es nagyon faj a gyomrom ennyitol nem lehet bajom ugye?
2019. febr. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs víz mérgezésed. Sőt abban se vagyok biztos, hogy egyáltalán lehet olyat, hogy vizmérgezést kapni.
2019. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb bajod nem lesz tőle, de okozhat panaszokat. Amúgy létezik vízmérgezés valóban, csak talán ennél egy kicsit több kell hozzá :)
2019. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Najo. Utánna néztem és létezik ilyen tényleg. De akkor se hiszem, hogy ez lenne a bajod. Én velem is volt már, hogy túl sok vizet ittam mégse volt bajom. 2 litert fel óra alatt ittam meg.

Szerintem egyél valamit amint lehet

2019. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Lehet csak tul izgultam a vizsgaltokat es ratett egy lapattal..
2019. febr. 1. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez rendeződik hamar, ez nem sok. A mérgezés inkább mondjuk 10 perc alatt 10 liter.
2019. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet! A vízmérgezés megtévesztő elnevezés. Valójában a bevitt vízmennyiség kimossa a nátriumionokat a szervezetből. Attól vagy rosszul.
2019. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állítólag 8dl/óra a max vízmennyiség. Edzés közben is inkább elektrolit tartalmú vizeket kell inni.

Egyébként valóban vízmérgezésnek hívják, közben meg a sejtek nagyobbodnak meg, ami ha az agyban történik, akkor az nagy baj.

2019. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!