Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tüneteim mekkora valószínűsé...

A tüneteim mekkora valószínűséggel utalhatnak bélgyulladásra?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja fáj a hasam. A tünetek nem rosszabbodtak az idő haladtával hanem inkább minden nap más erősségű. Gyomortükrözés negatív, hasi uh negatív, nagylaborban minden jó kivéve a vasat az az alsó határon van, a CRP 15 (2 hete volt, 3 hónapja minden érték rendben volt) ,székletvizsgálatban baktériumok negatív, nagy ritkán előfordult lázam, néha hőemelkedésem,iszonyatosan hullik a hajam 2 hete, pár hónapja hirtelen tele lett a homlokom közepe rengeteg pattanással (sosem voltam pattanásos) . Vettem egy bélgyulladás széklettesztet az pozitívat jelzett (ha a második csík is megjelenik az komoly gyulladást jelez nekem ott nem határozott hanem gyenge vonal jelent meg) viszont a laborom egyáltalán nem utal bélgyulladásra ahogy neten olvastam sokkal rosszabb labor értékeknek kéne lenniük, a székletem nagyon bűzös, sok benne az emésztetlen darab, nincs laktózintoleranciám vagy lisztérzékenységem. A köldököm fölött kicsivel szokott fájni, köldököm helyén nyomásra a legjobban illetve körülötte a legrosszabb. Köldököm alatt végig az egész hasam fáj inkább jobb oldalt rosszabb mint bal oldalt. Iszonyatosan gázos sokszor a belem, és sokszor kruttyog, gyakran ingerel a wczés így vannak napok mikor 4-5x wczem, gyakori az émelygés is. A székletem nem híg. Zsírszegény életmódot folytatok. Folyamatosan szedek vitaminokat, komolyabb probiotikumot, iszom a gyógyteákat, de nem veszek észre változást. Kipróbáltam ha egész nap nem eszem attól jobb e. Sokkal jobban érzem úgy magam ha nem eszem semmit estig. Sajnos annyira komolyak már a tüneteim hogy az iskolába is halasztanom kell.

Azért írtam ide mert már jópár orvosnál jártam és még mindig nem jutottam előre. Sokat kell minden vizsgálathoz várni. Sajnos magánororvosra nem igazán telik.



2019. febr. 1. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban bélgyulladásra utalnak a tünetek.Érdemes lenne a forever natur aloe vera italát kipróbálni, mellé a probiotikumát, halolaját és néhány vitamint, ásványi anyagot.

Jobbulást!

2019. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!