Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki neocitrant vesz be,...

Ha valaki neocitrant vesz be, milyen tovabbi lazcsillapitot vehet be? Jol sejtem, hogy a rubophen nem jo?

Figyelt kérdés
Nepalban vagyok. Ezt a kettot hoztam magammal. Meg csak 37.8, de csak delutan harom van. Tudom, hogy rosszabb lesz.
2019. febr. 6. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A neocitranban paracetamol van. Érdemes csak ilyet használni, mert az acetil-szalicilsav(pl aszpirin) közömbösiti a paracetamol. Viszont arra figyelj, hogy ne adagold túl.
2019. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy neocitrant. Ha nem megy lejjebb akkor kb egy óra múlva vehetsz be mást is. De egyszerre ne keverd őket.
2019. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőben paracetamol van, azzal pedig simán hazavághatod a májadat, ha túl sokat veszel be. Viszont én nem tudok olyanról és sehol sem írják, hogy a paracetamol és az acetilszalicilsav közömbösítené egymást.
2019. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!