Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ha elkaptam egy vírust, ahhol nagyon rosszul vagyok, pluszban fáj a hátam és izomfájdalmam van, lehet influenza?

Rosszul vagyok, lázas, fáj a fejem, a torkom, émelygek, hányok, plusz ez az iszonyatos izomfájdalom....

Anyámtól kaptam el, aki kisgyerekek mellett dolgozik...

febr. 10. 18:25  Privát üzenet  

A válaszok
Igen

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 10. 18:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én már esküszö felkötöm magamat, nagyon rosszul vagyok...

Állandóan elkapjuk ezeket a "kisgyerek" betegségeket.

# 2/9Időpont febr. 10. 18:38 Privát üzenet
Én már 1 hete benne vagyok, 2 napja csak fekszek. A lányaim már januárban átestek rajta. Igen az óvodában jobban terjedndk a vírusok, még kicsik, kezüket nem rakják szájuk elé, a taknyukat mindenhova törlik, kezet legtöbbször akkor mosnak amikor figyelmeztetjük őket. Az iskolában már azért jobban figyelnek a gyerekek ezekre.

# 3/9Időpont febr. 10. 18:46 Privát üzenet
Ja, és ráment a szememre is, mindkettő begyulladt. :(

# 4/9Időpont febr. 10. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"még kicsik, kezüket nem rakják szájuk elé, a taknyukat mindenhova törlik, kezet legtöbbször akkor mosnak amikor figyelmeztetjük őket"

Az a baj, hogy anyám is ezt csinálja, arra sem veszi a fáradtságot, hogy megmossa a kezét...

# 5/9Időpont febr. 10. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedden ráadásul megkezdődik ez a félév is... Nem fogják megengedni, hogy itthon maradjak, előzőben is gyógyszereztem magam szakadatlanul ilyen esetben lázcsillapítóval, mert akkor sem engedték meg...

# 6/9Időpont febr. 10. 19:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyszer már majdnem kinyírtak, mert nem engedtek el orvoshoz, közben súlyos veseelégtelenségem volt...

# 7/9Időpont febr. 10. 20:25 Privát üzenet
Elmész ha tudsz a háziorvosodhoz. Ha meg lázas vagy, akkor ki kell hívni a dokit. Influenzásan ne menj be az iskolába. Mondták a TV-ben is, hogy aki beteg maradjon otthon ne fertőzzön meg további embereket.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont febr. 10. 21:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálunk ez nem számít, előző félévben is non-stop betegen jártam...

A háziorvos is meg ér egy misét, volt egy időszak, mikor elmentem évi 2-3 alkalommal, mikor magas lázam volt, ki sem írt...

Ilyen a tanárgyerek élete....

# 9/9Időpont febr. 11. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek hány nap volt még átment rajta az influenza?
Szerintetek segít a gyógyulásban (pl. influenza), ha az ember teljes erejével arra gondol, hogy milyen jó lesz újra egészségesnek lenni, stb? Ilyen esetben az erős hit segíthet?
Epe hányás ellen mit tudok tenni? (többi lent)
A régi sertés és madár influenza kamu volt?
Aki idén volt influenzás, milyen tünetei voltak?
Másnak is teljesen elmegy a hangja influenzásan?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!