Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elkaptam egy vírust, ahhol...

Ha elkaptam egy vírust, ahhol nagyon rosszul vagyok, pluszban fáj a hátam és izomfájdalmam van, lehet influenza?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok, lázas, fáj a fejem, a torkom, émelygek, hányok, plusz ez az iszonyatos izomfájdalom....


Anyámtól kaptam el, aki kisgyerekek mellett dolgozik...


2019. febr. 10. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én már esküszö felkötöm magamat, nagyon rosszul vagyok...


Állandóan elkapjuk ezeket a "kisgyerek" betegségeket.

2019. febr. 10. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már 1 hete benne vagyok, 2 napja csak fekszek. A lányaim már januárban átestek rajta. Igen az óvodában jobban terjedndk a vírusok, még kicsik, kezüket nem rakják szájuk elé, a taknyukat mindenhova törlik, kezet legtöbbször akkor mosnak amikor figyelmeztetjük őket. Az iskolában már azért jobban figyelnek a gyerekek ezekre.
2019. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ráment a szememre is, mindkettő begyulladt. :(
2019. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"még kicsik, kezüket nem rakják szájuk elé, a taknyukat mindenhova törlik, kezet legtöbbször akkor mosnak amikor figyelmeztetjük őket"


Az a baj, hogy anyám is ezt csinálja, arra sem veszi a fáradtságot, hogy megmossa a kezét...

2019. febr. 10. 19:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedden ráadásul megkezdődik ez a félév is... Nem fogják megengedni, hogy itthon maradjak, előzőben is gyógyszereztem magam szakadatlanul ilyen esetben lázcsillapítóval, mert akkor sem engedték meg...
2019. febr. 10. 19:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer már majdnem kinyírtak, mert nem engedtek el orvoshoz, közben súlyos veseelégtelenségem volt...
2019. febr. 10. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmész ha tudsz a háziorvosodhoz. Ha meg lázas vagy, akkor ki kell hívni a dokit. Influenzásan ne menj be az iskolába. Mondták a TV-ben is, hogy aki beteg maradjon otthon ne fertőzzön meg további embereket.
2019. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nálunk ez nem számít, előző félévben is non-stop betegen jártam...


A háziorvos is meg ér egy misét, volt egy időszak, mikor elmentem évi 2-3 alkalommal, mikor magas lázam volt, ki sem írt...


Ilyen a tanárgyerek élete....

2019. febr. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!