Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat elől a fejem a...

Mitől fájhat elől a fejem a szemeimnél?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Ez már a 3. kérdés amit felteszek itt. Lázam nincs, náthás sem vagyok, se nem köhögök, csak fáj a fejem elöl, egyszóval már depressziós vagy ebből. Bevettem panadolt, jobb volt. Kapdos a pánikroham, mert félek, hogy mitől lehet ez. Vérnyomástól fóbiám van, keveset ittam ma. Régen voltam már igy.


Szerintetek mi lehet ez? Nagyon félek.


2019. febr. 16. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Depressziós vagyok ebből *
2019. febr. 16. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, menj orvoshoz hétfőn, vagy kedden, ha nem akarsz sorba állni.
2019. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenképp elmegyek. De mi lehet ez? Megfázás? Mert otthon beteg a testvérem, nagyszüleim, és az apukám is. Már jobban vannak.
2019. febr. 16. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, de én náthás vagyok, hőemelkedésem is van.
2019. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én még nem vagyok náthás, és nekem is volt hőemelkedésem.
2019. febr. 16. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Front?

Folyadék hiány?

Kén jutott a szervezetbe?


Ha ez időszakos, 1 napos, akkor nincs gáz.

Ha folyamatosan fenn áll, 3naponál hosszabban, mindenképpen orvos, tök mindegy milyen fóbiát találtál ki magadnak, ha azt akarod, hogy múljon, profi segítség kell és nem a gyakori.

2019. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyit mondhatok, hogy jobban érzem magam a tegnapihoz képest. Lábaim fájnak néha, kezeim, fejem hátul a teteje.
2019. febr. 17. 11:57
 8/8 A kérdező kommentje:
És a tüdőmnél is néha fáj. Lehet csak beképzelem magamnak.
2019. febr. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!