Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírus lehet vagy valami más...

Vírus lehet vagy valami más (hányás, hasmenés)?

Figyelt kérdés

Hétfőn hajnalban nagyon rosszul lettem, háromszor hánytam, minden kijött. Utána napokig alig bírtam enni, diétáztam, pirítós, krumpli stb. Közben napi 3-4 hasmenésem volt de gondoltam csak valami vírus és elmúlik.

Tegnap is fájt még a hasam es émelyegtem, de enni tudtam normális kajákat és jólestek. Erre hajnalban megint arra keltem, hogy mindjárt összehányom magam. :( Csak a hasam ment végül, de nagyon rossz, barmit eszek utana nagyon hangosan "bugyog"(bocsi) a hasam es kis idővel később hasmenés. Orvoshoz nem mentem a héten mert gondoltam, hogy valami vírus es kipihenem, de normalis hogy ennyi ideig tart?

Köszönöm szépen 23/N


2019. febr. 17. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Vírus, feküdj, vitaminozz, ezüst kolloid, echniácea, propolis, gyömbér stb..
2019. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!