Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vercsoport osszeferhetetlenseg...

Vercsoport osszeferhetetlensegnek vannak szovodmenyei?

Figyelt kérdés
Egy baratnom 2 hete szult. Szuleteskor kiderult a vercsoport isszeferhetetlenseg. Kapott ellenanyagot de kesobb a laborja rossz lett a babanak a transzfuzio nem sikerult nem fogadta be a vert a szervezete. Aztan javultak az eredmenyei es holnap hazajohet es a kerdesem az lenne hogy emiatt lesz valami tartis karosodasa a babanak? Kesobbiekben es kell neki kezeles? Mi fog tortenni? Korhazban eleg keves felvilagisitast kapunk
2019. febr. 19. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én így voltam vele a 2. transzfúzióm sikerült (akkor még nem volt ellenanyag csak a transzfúzió) ennek 43 éve. Itt vagyok nincs nálam szövödmény legalábbis nem tudok róla, hogy lenne. Teljesen jól elvagyok a világgal. Az, hogy van-e szövödmény esetleg egy gyerek neurológus meg tudja állapítani (fontos a neurológus nem azonos a "dili vizsgálattal" sokan tévesztik, itt az idegpályák működőképességét vizsgálják). Érdemes esetleg ha bizonytalanok vagytok egy korai fejlesztéssel foglalkozó intézményt (a jobbak fizetősek/alapítványiak) felkeresni ott meg tudják vizsgálni a kicsit.
2019. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!