Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez körömgomba lehet v?

Ez körömgomba lehet v?

Figyelt kérdés

Üdv


Még szilveszterkor elmentünk wellnessezni, voltunk fürdőbe kb fél napig, aztán másnap jan 1.én jelent meg, akkor láttam, és nagyon megijedtem. Sajnos azóta se múlt. Lehet hogy ez körömgomba?


Nem akarom megnevezni a wellness központot de nem 2 forintos helyen voltam.


[link]


Ha igen, valahogy tudom orvosolni? Aki mesélte nekem azt mondta hogy ettől a körmömtől búcsúzzak el mert ez már lefog esni.


Köszi a válaszokat !


2019. febr. 20. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez ütésnek tünik. Volt körömgombám, de az nem ilyen volt. Nyilván nem orvos vagyok, lehet több fajtája van és mégis az, de tény, hogy az enyém nem ilyen volt.
2019. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszod. Igen gondoltam erre is, az lenne a jobbik eset. Ugyanekkora volt akkor is mikor megláttam, mint most. Tehát nem nőtt, de a probléma az hogy kisebb se lett. Nem emlékszem hogy beütöttem volna egyébként, és ha megnyomom akkor se fáj. Szóval ezért gyanakszom.
2019. febr. 20. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, mert például a melanóma gyakori megjelenése pont ilyen a körömben.
2019. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az köszi. :| :DS
2019. febr. 20. 14:05
 5/5 anonim válasza:
A körömgomba nem jelenik meg egy nap alatt. Annak idő kell és lassan terjed, hetek kellenének hozzá, hogy ekkora terület legyen.
2019. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!