Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felkelés után a nyálka egyből...

Felkelés után a nyálka egyből jön a torkomba felé egyből krákognom köszörülnöm kell és persze köhöhnöm is mert irritálja valami a légutamat és a nyálka szakad felfelé mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 08:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ágy végét fejnél érdemes megemelni, az javíthat a helyzeten, továbbá lefekvés előtt két órával már ne egyél.
2019. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De valamikor ramjon a kohoges es a torkombol szakad felfele valami nyalka és volt benne egy kis tühegynyi zold
2019. febr. 27. 11:31
 13/16 anonim ***** válasza:

Neki is


Vagy sűrű átlátszó nyál vagy pont pár napja zöld takonyszerű jött fel neki reggelenként napokig.

2019. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én még 25 éves vagyok és nemszeretnék allandoan krakogni de teljesen ketsegbe vagyok esve hogy ez mitol van vagy hogy elfog e mulni eggyaltalan vagy hogy nem valami rossztol van e
2019. febr. 27. 13:43
 15/16 anonim ***** válasza:

Párom 30.

Ő sem szereti.

Sőt utálja. Szerinte az öregemberek köpködnek, krákognak. De nem tud mit csinálni.

Meg nem fulladhat 😔😔😔 sokan nem is értik meg a környezetünkben se

2019. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Neki mit mondott az orvos nemlesz semmi szövődménye vagy valami én ettől félek ?
2019. febr. 27. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!