Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez megfázás vagy mi lehet?

Ez megfázás vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már vagy 2 hónapja van hogy "megfáztam"

de még mai napig szoktam néha köhögni de attól hogy jön fel a slejm ilyen sárgás dolog ami megfázáskor szokott lenni. Fújom az orrom is,ritkán szokott lenni benne kis vér is.

A fülem is be van dugulva állandóan.


Mikor voltam orvosnál csak gyulladás csökkentőt kaptam azt szedtem de nem múlt el én meg meguntam és abbahagytam.

Bemennék újra csak nálunk ez nem egyszerü mert egy 3000 fős faluban élek és 1 doktor van és napi szinten 300 an biztos bemennek sosem lehet bejutni sajnos.

(Dohányzom,nemtudom jelent e valamit de idáig nem volt bajom tőle)


Ha valaki tudna valami tippet adni mi ez megköszönném. :) 19/F



2019. febr. 27. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem, nem foglalkozok vele.
2019. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért elég idegesítő nem?

Jobb lenne ha valahogy elmúlna..

2019. febr. 27. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A feljövő sárgás dolog az a gennyes nyálkahártya váladék, ami gyulladásra utal. Orrváladékban vér a melléküregeket borító nyálkahártya legyengültségére mutat, orrcseppet kell használni, hogy szeleljenek a melléküregek. A dohányzárt pedig abba kell hagyni, mert a füst azonnal megkötődik a nedves nyálkahártyán és a benne levő méreganyagok tönkreteszik azt és még nehezebben gyógyul.
2019. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De egy szimpla orr csepptől elmúlhat?

Tényleg?

2019. febr. 27. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, orrcsepp a fülre is hat.
2019. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!