Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől susog a fülem?

Mitől susog a fülem?

Figyelt kérdés

Most peldual ahogy eszek és ragok, minden egyes rágásnál susog, de kaja nélkül is ha összeérintem a fogaimat, vagy megfeszítem az arcom. Csak a jobb fülem.

Múlt héten kétszer volt olyan, hogy ültem a munkában és egyszercsak mintha jobb oldalrol fejebevágtak volna, szedultem egyet,kattant a fülem és besípolt. Pár pillanat alatt elmúlt, azóta nem is volt. Múlt héten kezdődött a havi vérzésem, olvastam, hogy az is közrejátszhat, de ez a susogás, ez nem múlik.



2019. febr. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Okozhatja a túlzott fülzsír képződés ilyen esetben felmosást ír fel az orvos.Nekem egy időben morajlott, egyszer hajmosasnal bedugult,mert víz ment bele.Megnezte az orvos és kikellett mosni,utána megszűntek a tünetek egy ideig.
2019. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyesmire gondoltam
2019. febr. 27. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem az orvos hiába írna fel felmosást, az az asszony dolga.
2019. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!