Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Hámlik, ég és varas a szám, herpeszem is kijött. Mi segítene?

Dokihoz csak holnap után tudok menni. Pár napja beteg voltam és most is még náthás vagyok :( Nem tudom mi segítene,ajakápolók nem :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: doki, száj, hámlás

márc. 5. 12:54  Privát üzenet  

A válasz
Herpeszre Zovirax a legjobb. Elég drága, de tényleg jó.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 5. 13:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet azoknak az oka a nagyon erős stressz, hogy a számon belül kijött több afta, az orrom alá herpesz és a szám szélére pedig kucik és ezek egyszerre jelentk meg?
Kijött kb 1-2 hónapja a számon egy kicsi fehér pont kicsit ki is van huzódva mit lehet az? Hogyan tüntessem el?
Ma reggelre kijött egy herpesz a számon. Van valami házi praktika ami segít eltüntetni? Nem a szám szélén van hanem rajta az alsó ajkamon.
Két napja kijött egy kisebb gombméretű hólyag a szám hátsó részében. Rendkívül fájdalmas, Listerine antiszeptikus szájvizet használok, mikorra várható javulás? Érdemes dokihoz...
A számon kijött egy herpesz, a szám felett van, és kissé bedagadt tőle :S viszont szombaton szalagtűző. Mit csináljak, hogy lemenjen a duzzanat?
Segítségre lenne szügségem! A szám körűl kijött valami kráter féle piros viszektő seb. (nem foltokban van) Tegnap éjjel tapasztaltam. Régebben Herpeszem volt de az már a múlt....

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!