Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet beduzzadva a...

Mitől lehet beduzzadva a hónaljam meg a felkarom?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja kezdődött hogy elkezdett fájni a vállam meg a hátam, és megduzzadt a hónom alja a jobb oldalon. A HO elküldött lágy-rész uh-ra de nem találtak semmit. meg kaptam aflamint. ami semmit nem hatott. A vállam azóta is szokott fájni meg a mell feletti rész egészen a vállamig. időközönként ismételten de dagad a hónom alja akkor érzékeny is utána elmúlik. 2 napja viszont bedagadt a jobb felkarom alsó része a könyöktől kb felkar középig. Nem tudom mi lehet ez. A dokim tök hülyének fog nézni ha megint elmegyek de idegsít nagyon mi lehet az. Valakinek van ötlete?

2019. márc. 7. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog hülyének nézni.

Ennyiből sajnos nehéz diagnózist felallítani, jó volna látni is. Ebből hydroditistől a mezei ízületi gyulladáson át többminden lehet.

Menj vissza, ha újra vizsgalatokra küld, legyen nálad a korábbi vizsgálati eredmények, abból is tudnak kalkulálni, kizárni, összerakni dolgokat.

Ne játsz az egészségeddel, nincs UH szemed, nem tudhatod mi bajod van. Jobb félni mint megijedni.

Ha meg folyamatos negatív eredményekkel elengednek, ne hagyd magad, kérj újabb vizsgálatokat.

2019. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ne hagyd magad, ne félj. Ki kell vizsgálni és kész. Egy negativ UH nem jelenti azt, hogy minden rendben. Az is lehet, hogy pont nem jó régiót vizsgáltak. Inkább kérj beutalót szakorvoshoz.
2019. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia nem találtak semmit szerencsére nem tudják mitől lehet voltam ultrahangon. laborba de semmi utána lágyrész ultrahangon ahol a Karomat is megnézték de semmi. kicsit még mindig duzzadt e nem nagyon. nem fáj..stb ha megint előjönne jobban akkor megyek megint. Te voltál orvosnál?
2019. okt. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!