Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Bárányhimlő utáni...

Segítség! Bárányhimlő utáni foltok! Eltűnhetnek?

Figyelt kérdés
Decemberben voltam bárányhimlős és a pörkök leesése után sok eltűnt viszont sok után barnás foltok vagy fehéres heges foltok maradtak. Az arcomon pl piros mélyedések is vannak! Nagyon elvagyok keseredve mert gyönyörű arcbőröm volt és nagyon zavar. Van esély hogy eltűnnek? És a barnás foltok halványodni fognak? Tapasztalatok? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 9. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nem múltak el teljesen, a mai napig meg van néhány hegem, ami már marad is életem végéig, én már elmúltam 40 éves.
2019. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány nekem se múlt el, bár szerencsére nem túl feltűnőek de már nekem is ott maradnak örökre mert 23 vagyok így ezt már nem növöm ki.
2019. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát akkor ezt a bárányhimlőt nem úsztam meg szerencsésen 😢
2019. márc. 10. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is vannak az arcomon hegek,13 vagyok és kb 5 évesen kaptam el! Viszont! Nem olyan feltűnő szóval ne pánikolj emiatt.. További szép napot

2019. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Meliiejdidn válasza:
Szia ! Elmúltak a foltok? Én is ebben a cipőben járok és teljesen kikészitett ... :-(
2019. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!