Antibiotikum kúra utána hasi panaszok meddig tartanak?




válasza:



válasza:Gyomrod hamar helyrejön.
Emésztésed már nem annyira. A bélflórák kb. fél év alatt állnak helyre.
Kapcsolódó kérdések:
Változó kori problémákra írták fel. Elfelejtettem, hogy a doki mennyi időt javasolt. Arra viszont emlékszem, hogy azt mondta, 2-3 havonta ismételjem meg. Köszi a válaszokat!
Norfloxacin 400 mg antibiotikumot szedtem, 7 tabletta 3 es fel napos kura.2 nappal az antibiot.kura utan elkezdett fajni tompan a vesem. Napi 2-3liter folyadekot iszok. A kontrollvizeletvizsgalatnal nem talaltak tovabbi bakteriumot. Mi lehet az oka a vesefajdalomnak? Mit lehet tenni ellene? 40+
Ha begyulladt a huvelyem a gyogyszertol milyen venynelkuli kupot, kenőcsöt tudtok ajánlani?
Természetesen utána hosszú ideig hüvelyflóra visszaállítót használnék.
Ciprobay 5oo mg, napi 2 szem. Ez a második napom, de a folyásom még megvan. Még három nap van hátra. Tuti jó ez a fajta gyógyszer, mert a tenyésztés kimutatta, hogy a streptococcusom érzékeny rá.
Itt láttam: Remélem, próbálta már gyékás! ;-)Köszi, ha írtok!
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




