Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegseggel...

Pajzsmirigy betegseggel kapcsolatban kerdezem, hogy akinek jó a TSH érték, annak ugye nem érdemes tovabb kutakodni, T3, T4 erteket?!

Figyelt kérdés

Mert szerintem csak azoknak vizsgaljak reszletesen akinek rossz lett a TSH. Megnyugtatas miatt kerdezem. Sajnos nekem rossz, most emeltek a gyogyszert. A lanyomnak evek ota rendben! a TSH. Gondolom, igy folosleges 20ezerert T3at T4et nezetni

Elore koszonom a valaszt



2019. márc. 19. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

De, érdemes. Csak a protokoll elavult, az orvosok meg nem törődnek a betegekkel.

Nem kerül ennyibe. A Synlabnál 2200 a két hormon + a vérvétel ára.

Nézessetek aTPO-t is. A labor árlistáján nézd meg mennyi, az is max. 3000.

2019. márc. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendes vagy a gyors valaszert. Koszonom!
2019. márc. 19. 06:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem az aTPO is 2200. Megúszod 10.000 alatt.
2019. márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Hashimotós vagyok. Benne az összes pajzsmirigyes csoportban.

Segítjük egymást, mert a dokik 90% šzarik a panaszainkra.

2019. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En is benne vagyok az autoimmun face csoportba, onnan is jott választ de jo volt mashonnan is megerositest kapni

A lanyom nem nagyon akar belemélyedni, mert szerencsere a tshja eddig jo volt. De sajnos itt vagyok én es hugom aki hashimotos és félek, ő ne legyen az! még fiatal, gyereket is szeretne. Szivdobogasa szokott lenni de arra szed panikra irt gyogyszert, ami hasznal. Nekem vizont 10eve epp szív egyeb panasszal kezdodott

Tehat a valaszok alapjan jp lenne elmennie t4 t3 tpo ra

2019. márc. 19. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám ki pontozta le a korrekt válaszaimat... Biztos egy belešzarós doki😅

Igen, a pm. alulműködőket dilibogyózzák és pánikbetegnek nezik, mert nincsenek rendesen kivizsgálva.

Nekem is antidepresszánst írt ki minap az ideggyógyász, a szédülésre, fáradtságra, memória zavarokra, szótalálási nehézségre... szerinte szorongok.

Az van, hogy jó hormonszintek mellett is lehetsz szarul, ha rT3 probléma van. Csak ezzel alig néhány doki foglalkozik az egész országban.

2019. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves utolsó....nekem ma jött meg a T3-ról az eredmény és magasabb a megengedettnél.Akkor lehet azért szédülök,vagyok ideges,izzadok és vagyok fáradt????

Kedden megyek UH-ra,de egy ismerősöm azt tanácsolta hogy semmiképp ne menjek bele gyógyszeres kezelésbe izotópos vizsgálat nélkül.Aki ebben jártasabb az le tudja írni mi vár rám?

Válaszotokat előre is köszönöm puszi.

2019. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!