Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdüléssel kezelnek...

Gerincferdüléssel kezelnek valakit?

Figyelt kérdés

Gerincferdülésem van,S alakú dupla görbülettel.5 éve derült ki.Fáj mindkét térdem,sarkam, bokám,hátam, vállam, nyakam.Letérdelni, guggolni nem tudok,lépcsőn járás is szenvedés.Voltam már 3 orvosnál.Mindegyik annyit javasolt, tornázzak,ússzak,szedjek porcvédőt.A torna részben megy azóta, úszás nem, porcvédő semmit nem hat.

Most elmentem egy 4.orvoshoz.Ő is csak körbenézett és megállapította amit már eddig is tudtam, és megint kiírt 20 tornát, 15 masszázst, amiknek addig is csak kis hatása van, míg tartanak, utána semmi.Magas vérnyomásom is lett,orvos szerint mert a ferdülés miatt az erek nyomódnak.

Van valakinek ilyen problémája?

Milyen kezelést kap rá?Tud valami jó orvost Kelet M.o-n?Konkrét tapasztalatokat szeretnék,az internetről elolvastam már amiket találtam.Nektek van valami ami bevált?

A kórházi felírt masszázs elegendő? Vagy hatékonyabban csinálja egy masszőr, aki pénzért vállalja?


2019. márc. 23. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell tornázni! Nem csak annyit, amit éppen felírnak. Otthon is tudod csinálni. Úszni én sem szeretek. Megerősödött a hátam, azóta nincsenek fájdalmaim. De ehhez heti 2-3 torna kell.
2019. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyan ez van. El kell menni a 10 alkalmas tb támogatott tornára. Ott megtanulni a gyakorlatokat és utána 7 napból legalább 6 bap csinalni napi 30 percet vagy 1 órát. Ez van. Plusz úszas ha még belefér. Sajnos ezt életed végéig kell csinalni. Nekem használ.
2019. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is fájna, ha nem edzenék folyamatosan. Év elején beteg voltam egy hónapot, eléggé fájt a hátam, amiért nem edzettem rá abban az időben. Életed végéig kell edzened, ha jót akarsz magadnak.
2019. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!