Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek hasonló tapaszta...

Van valakinek hasonló tapasztalata vagy véleménye ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban sebészeten kezeltek, ahol az orvos általános vizsgálatot csinált és azt mondta hogy az ereket, idegeket nyomja valami, azért zsibbad az egyik karom, illetve amikor ott voltam érelzáródás is volt. Röntgen azt mutatta bő 10 éve hogy a csigolyák el vannak csúszva, valószínű ennek köze van a zsibbadáshoz. A keringésem jó, viszont néha kezeim, lábujjaim elvannak feketedve. Nem cigizek, nem is iszok alkoholt. Érdemes lenne ezt kezeltetni vagy ez népbetegségnek számít?
2019. márc. 25. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyetlen röntgen felvételre nem alapoznek...nem javasolt semmi kezelést? Mert ez eleg fura h se gyógytorna se semmi, szerintem menj másik dokihoz és vizsgáltasd ki rendesen, utána keress fel egy manualterapeutat, ő tudja kezelni a gyógytorna masszázs és minden szükséges dolgot
2019. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!