Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek emiatt fáj ennyire?

Szerintetek emiatt fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem edzeni, előtte ittam egy kis dobozos Coke zérót, majd az edzésen egy apenta focust és a végén ittam egy fehérjeturmixot, nay pohárral. Lehet valami megterhelte a vesémet. A bal fáj nagyon, hajnalban kezdődött. Ittam másfél liter vizet, és semmi. Én még elég fiatal vagyok, lehet hogy túl sok volt a fehérje.

2019. ápr. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A vese nem fáj, mint ahogy a szív sem, kezdődő porckorong sérv lesz az.....
2019. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg más valaki?
2019. ápr. 3. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet a fotelból diagnosztizálni. Nem hiszem, hogy a sok folyadék okozta. Miből állt az edzés? Esetleg ott sérülhettél meg és nem a veséd fáj hanem valami izom azon a környéken. Persze az is lehet, hogynvolt egy veseköved ami a sok folyadékra megmozdult. De az nem kicsit fáj. Mindez csak találgatás. Ha nem múlik orvoshoz kéne fordulni....de ezt te is tudod
2019. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára sokkal jobb lett.
2019. ápr. 4. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!