Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan bebeszelem magamnak a dolgokat?

Figyelt kérdés
Allandoan attol felek hogy rosszul leszek pl a buszon (sose volt rosszul levos tipus) es ez mar olyan szinten jelen van a napjaimban, hogy nagyon sokszor mar azelott rosszul vagyok hogy felszallnek a buszra. Illetve idegesit a tomeg es attol is bepanikolok valaminz ha utazok busszal es epp a semmi kozepen vagyunk akkor is van hogy panik tor ram amiert a semmi kozepen vagyunk ha lerobban a busz ott maradunk illetve nem tudok leszallni ha szeretnek vmiert tekintve hogy nincs buszmegallo.. ez normalis? Tobb honapja tapasztalom ezt, de 1-2 hete mar olyan szinten durva, hogy pl ma is egesz nap bogtem es vegul edesanyukamnak kellett hazahoznia sulibol (30km) mert bepanikoltam. Szerntetek valami lelki oka van? Pszichologus segithetne ezt lekuzdeni? 20/L

2019. ápr. 3. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez klausztrofóbia. Magyarul bezártságtol való félelem. Ez azt jelenti hogy csak akkor jön rád pánik ha tudod hogy nem akkor tudsz ki szállni az adott helyből amikor akarsz. Ettől be panikolsz és rosszul leszel. Nem ártana egy orvosi látogatás a pszichológián. Ez később rosszabb lesz. Illetve úgy látom elég szorongó típus vagy
2019. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!