Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mi okozza a hajszálak őszülését? Nem jut elég tápanyaghoz? Vagy nem jól működik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajszál, tápanyag, haj, vitamin, stressz, pigment, fejbőr, hajhagyma, festék, ősz

ápr. 7. 15:12  Privát üzenet  

A válasz
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Genetikailag meg van határozva, mennyi időre elég pigmented lesz, egyszer kifogy, kinél korábban, kinél később.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 7. 15:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Stressz is okozhatja?

# 2/2Időpont ápr. 9. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi okozza a hajszálak őszülését? Nem jut elég tápanyaghoz? Vagy nem jól működik?
Hasi műtét (bélelzáródás) után mitől indul be a bélműködés, ha a beteg csak infúzión keresztül jut tápanyaghoz?
Egyre több anyajegy az arcomon és ősz hajszálak. Ez normális? 15 éves lány vagyok. Kezdek aggódni.
Ősz hajszálak 25 évesen?
Mi okozhatja, hogy vörös hajszálak jelentek meg a fejemen, illetve vörös szőrszálak a szakállamban? Eredetileg sötétbarna hajú vagyok.
14/L ha hozzáérek a hajamhoz kisebb csomókba jönnek ki a hajszálak, nem hiszem, hogy a stressztől lenne, és nem tudom remélem ezek nem állnak összefüggésbe egy mással de folyton...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!