Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok segiteni Holter ekg...

Baranyai Máté András kérdése:

Tudnátok segiteni Holter ekg értelmezésében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 órás ekg-n voltam, a doki azt mondta negatív a lelet, volt 1-1 VES es SVES, azt írta szignifikáns pausa nem volt, de az EKG rögzített hajnalban egy 4.8 mp-ig tartó aszisztóliát, emiatt kéne aggódnom? Köszi előre is 25/f

2019. ápr. 14. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta, akkor az is. Nem értesz hozzá, ő igen és nem kellene nézegetni, mert felesleges. Senkinek sem hibátlana szíve, mindenkinek vannak apró eltérései, vagy egy-két eltérés néha, de ez nem jelent problémát.
2019. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kellett a vizsgálat?

Sportolsz?

2019. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen sportolok, de most idegi kimerültség miatt voltak szédüléses tüneteim, és a doki azt mondta zárjuk ki a szervi eredetet
2019. ápr. 15. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális 4.8 mp ig állt a szíved, hiába mondta a kardiológus, hogy jó, ez nem igaz. Milyen tünetei vannak még?
2019. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta valószínű ritmuszavar volt, vagy 1 kihagyás, de hogy nem kell vele foglalkozni. Igazából pánikrohamjaim vannak, szédülés, reszketes, megszunes erzes ilyenek. Pszichológustól most jobb 3 hete...
2019. ápr. 25. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez lehet pszichés és ez az egy nem okoz ilyen paanszokat.

Ha bajod lenne, akkor nem 1x lett volna ilyen és az is kérdés, hogy éppen akkor mit csináltál, mert alvás közben sok embernek van ilyen.

2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aludtam igen! Hajnalban volt. Köszi, elég erős pániktüneteim vannak, teljes megsemmisülés érzés néha, amúgy meg minden nap bezártság érzés a fejembe, meg nyomottság
2019. máj. 4. 00:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia Máté , kiderült valami , nekem is ilyen problémám van , az orvos szerint ok , nekem 3.7 mp volt ébren , de nem éreztem semmit.
2023. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi nem derült ki azóta sajnos. Igazából szerettem bolna megkérdezni másik dokit, de nem adták ki a leletet adathordozón pedig jó lett volna megnézni a diagramon azt a szakaszt.
2023. ápr. 28. 15:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi h válaszoltál , nekem is pont ez a tervem , hogy kikérem és megmutatom másnak , én teljesen ébren voltam kb pont sorozatot néztem , de semmi nem tünt fel , lehet tényleg a gép tévedett , mindkettőnknél , az enyémen rengeteg olyan dolog van ami soha nem történt meg , pl a felrakaskor 178-as pulzus , 71 db kamrai extra , ami sose volt xsak pitvariv, az is kb 5 - 10 / nap max.

Szerinted mekkora terjedelmü adat egy ilyen felvétel ?

2023. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!